Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Виктор Романченко в Умани

Виктор Романченко

Умань, 27 мая 2015 г, 19:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
За результатами першого етапу національного відбору на Євробачення 2014, Віктор Романченко був внесений до двадцятки кращих вокалістів нашої країни. У 2012 році виступав на одній сцені з легендарним гуртом «Queen» та Адамом Ламбертом, заспівавши з ними одну пісню, на благодійному концерті у підтримку людей, хворих на СНІД. Був запрошений до виступу на концерти Елтона Джона та гурту «Queen» у Києві 30 червня в якості співвиконавця. Віктор Романченко співатиме для вас! 27 травня о 19:00 Міський Будинок культури. Статний, харизматичний та безмежно талановитий Віктор Романченко не залишить байдужим жодного глядача!

Заказать и купить билеты на Виктор Романченко можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Виктор Романченко в Умани состоится 27 мая 2015 г, 19:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

За результатами першого етапу національного відбору на Євробачення 2014, Віктор Романченко був внесений до двадцятки кращих вокалістів нашої країни.

У 2012 році виступав на одній сцені з легендарним гуртом «Queen» та Адамом Ламбертом, заспівавши з ними одну пісню, на благодійному концерті у підтримку людей, хворих на СНІД. Був запрошений до виступу на концерти Елтона Джона та гурту «Queen» у Києві 30 червня в якості співвиконавця.

Віктор Романченко співатиме для вас! 27 травня о 19:00 Міський Будинок культури.

Статний, харизматичний та безмежно талановитий Віктор Романченко не залишить байдужим жодного глядача!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber