Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Вечер Блюза в Умани

Вечер Блюза

Умань, 03 марта 2017 г, 20:00
Готельно-ресторанний комплекс Фортеця Готельно-ресторанний комплекс Фортеця
вул. Фортечна, 52
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
3 березня у «Фортеці» буде спекотно! Якщо ви ще не чули блюз наживо, у вас є чудова можливість поринути з головою у різноманіття цього музичного стилю. Проведіть вечір п’ятниці у компанії кращих блюзменів України — музикантів групи «IVAN БлюZ & Dрузі» та Макса Тавріческого. Запальний блюз-рок та акустичний блюз не залишать вас байдужими! А вишенькою на торті після завершення концертної програми стане джем-сейшн з нашими місцевими музикантами.


Заказать и купить билеты на Вечер Блюза можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Вечер Блюза в Умани состоится 03 марта 2017 г, 20:00, Готельно-ресторанний комплекс Фортеця.

3 березня у «Фортеці» буде спекотно! Якщо ви ще не чули блюз наживо, у вас є чудова можливість поринути з головою у різноманіття цього музичного стилю. Проведіть вечір п’ятниці у компанії кращих блюзменів України — музикантів групи «IVAN БлюZ & Dрузі» та Макса Тавріческого.

Запальний блюз-рок та акустичний блюз не залишать вас байдужими! А вишенькою на торті після завершення концертної програми стане джем-сейшн з нашими місцевими музикантами.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber