Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Умани - 1

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти»

Умань, 04 июня 2017 г, 19:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт СЕРГІЯ ПРИТУЛИ і «ВАР’ЯТИ ШОУ» в м. Умань відбудеться 4 червня 2017 року о 19:00Вельмишановні пані та панове, уманчани та гості міста! З радістю повідомляємо і запрошуємо!!! Грандіозне шоу за участю зірок Нового каналу, шоумена СЕРГІЯ ПРИТУЛИ та першого україномовного гумор-шоу "ВАР'ЯТИ"! Знову в Умані!!!! Із абсолютно НОВОЮ ПРОГРАМОЮ!Як завжди, на Вас чекають: нові жарти, гумористичні пісні і блискавичні мініатюри від улюблених “вар”ятів”! «ВАР’ЯТИ ШОУ» - це україномовне гумористичне шоу № 1 в Україні, яке вже шість років доводить, що саме український гумор - це гумор найвищого ґатунку! «ВАР'ЯТИ ШОУ» позбавлене нецензурної лексики. Практично відсутні жарти на політичну тематику та жарти "нижче пояса".«ВАР'ЯТИ ШОУ» насичене сарказмом та іронією, і приправлене – національним колоритом.«ВАР'ЯТИ ШОУ» - то веселі хлопаки, що зібрались разом на радість людям!Не дивуйтесь, якщо раптом на концерті «Вар'яти» заговорять про Вас. Адже сенс гумору Притули полягає саме в тому аби підколоти якомога більше людей. Все для того, аби ми стали краще.Найкращими ліками від всіх проблеми та переживань є сміх і сміх продовжує життя!Так що, час посміятися над собою. А зробити це Вам допоможе Сергій Притула і «Вар'яти шоу». Наживо насолодитися відмінним гумором, майстерною акторською грою найкращих коміків і відпочити всією сім’єю на найвеселішому концерті «ВАР’ЯТИ ШОУ» глядачі зможуть 4 червня о 19.00!

Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в других городах:

20вс мая, 2018

КиевМЦКИ (Октябрьский)

20:00 180 - 1100 50+ шт. купить
22вт мая, 2018

УжгородЗакарпатский Дра...

20:00 150 - 450 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Сергей Притула. Юмор-шоу «Вар'яти» в Умани состоится 04 июня 2017 г, 19:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

Концерт СЕРГІЯ ПРИТУЛИ і «ВАР’ЯТИ ШОУ» в м. Умань відбудеться 4 червня 2017 року о 19:00
Вельмишановні пані та панове, уманчани та гості міста!
З радістю повідомляємо і запрошуємо!!!

Грандіозне шоу за участю зірок Нового каналу, шоумена СЕРГІЯ ПРИТУЛИ та першого україномовного гумор-шоу "ВАР'ЯТИ"!
Знову в Умані!!!! Із абсолютно НОВОЮ ПРОГРАМОЮ!
Як завжди, на Вас чекають: нові жарти, гумористичні пісні і блискавичні мініатюри від улюблених “вар”ятів”!

«ВАР’ЯТИ ШОУ» - це україномовне гумористичне шоу № 1 в Україні, яке вже шість років доводить, що саме український гумор - це гумор найвищого ґатунку!

«ВАР'ЯТИ ШОУ» позбавлене нецензурної лексики. Практично відсутні жарти на політичну тематику та жарти "нижче пояса".
«ВАР'ЯТИ ШОУ» насичене сарказмом та іронією, і приправлене – національним колоритом.
«ВАР'ЯТИ ШОУ» - то веселі хлопаки, що зібрались разом на радість людям!
Не дивуйтесь, якщо раптом на концерті «Вар'яти» заговорять про Вас. Адже сенс гумору Притули полягає саме в тому аби підколоти якомога більше людей. Все для того, аби ми стали краще.
Найкращими ліками від всіх проблеми та переживань є сміх і сміх продовжує життя!Так що, час посміятися над собою. А зробити це Вам допоможе Сергій Притула і «Вар'яти шоу».

Наживо насолодитися відмінним гумором, майстерною акторською грою найкращих коміків і відпочити всією сім’єю на найвеселішому концерті «ВАР’ЯТИ ШОУ» глядачі зможуть 4 червня о 19.00!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber