Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спортивное событие Профессиональный Турнир по ММА в Умани

Профессиональный Турнир по ММА

Умань, 05 ноября 2015 г, 18:30
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Вже втреттє в Україні організовується  турнір Федерацією змішаних єдиноборств ММА України. В Умані такого рівня чемпіонат буде вперше. Рейтинговий турнір професійних боїв пройде в Міському Будинку культури 5 листопада, початок о 18:30.8 видовищних поєдинків, в яких візьмуть участь професійні бійці з таких міст як Вінниця, Чернігів, Львів, Дніпропрудний, Умань та інших.Організатором дійства в м.Умань віступають осередок Черкаської обласної організації з професійних боїв – «Спортивний клуб ММА Умань»


Заказать и купить билеты на Профессиональный Турнир по ММА можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спортивное событие Профессиональный Турнир по ММА в Умани состоится 05 ноября 2015 г, 18:30, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

Вже втреттє в Україні організовується  турнір Федерацією змішаних єдиноборств ММА України. В Умані такого рівня чемпіонат буде вперше. Рейтинговий турнір професійних боїв пройде в Міському Будинку культури 5 листопада, початок о 18:30.
8 видовищних поєдинків, в яких візьмуть участь професійні бійці з таких міст як Вінниця, Чернігів, Львів, Дніпропрудний, Умань та інших.
Організатором дійства в м.Умань віступають осередок Черкаської обласної організації з професійних боїв – «Спортивний клуб ММА Умань»

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber