Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Мед Хедс в Умани - 1

Мед Хедс

Умань, 01 декабря 2015 г, 18:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
ЛЕГЕНДИ УКРАЇНСЬКОЇ РОК-МУЗИКИ «МЕД ХЕДС» В УМАНІ!!!ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРПоспішайте стати першим, хто зможе оцінити нові хіти у виконанні найдрайвовішого та найпозитивнішого  рок-колективу України!Гурт «Мед Хедс» оголосив про старт замовлення в iTunes свого нового магічного альбому з символічно нескінченною назвою «8». Вихід платівки був запланований на 2013 рік, однак Євромайдан, а згодом - криваві події на сході країни внесли змінидо планів гурту. За 4 роки, протягом яких формувався і готувався альбом «8», музиканти змогли багато в чому переосмислити ставлення не тільки до життя, а й до власної творчості. Тому хіти гурту, які давно стали його візитною карткою, в новому альбомі зазвучать зовсім інакше. І цьому частково  сприятиме новий учасник колективу, ім'я якого артисти поки тримають в таємниці. «Мед Хедс» лише зізнаються, що їх склад поповнив новий талановитий гітарист. Про те, кого загадковий музикант замінив в колективі, Вадим Красноокий обіцяє розповісти найближчим часом.Відзначимо, що до складу нової платівки «Мед Хедс» увійшли вже існуючі хіти «Україна це ми», «П'ятниця», «TonightI’malone» та зовсім нові пісні, які гурт ще жодного разу не виконував перед публікою: «Йохохо», «Ананасовий експрес», «Без тебе ні» та ін. Також в «8» музиканти включили хіт, присвячений бійцям АТО, волонтерам і всьому юному поколінню українців, які приймають активну участь в сьогоднішніх бурхливих подіях «Молода кров».ДО ЗУСТРІЧІ в Умані !!! 1 грудня Міський Будинок культури о 18:00

Заказать и купить билеты на Мед Хедс можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Мед Хедс в Умани состоится 01 декабря 2015 г, 18:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

ЛЕГЕНДИ УКРАЇНСЬКОЇ РОК-МУЗИКИ «МЕД ХЕДС» В УМАНІ!!!
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР

Поспішайте стати першим, хто зможе оцінити нові хіти у виконанні найдрайвовішого та найпозитивнішого  рок-колективу України!

Гурт «Мед Хедс» оголосив про старт замовлення в iTunes свого нового магічного альбому з символічно нескінченною назвою «8». Вихід платівки був запланований на 2013 рік, однак Євромайдан, а згодом - криваві події на сході країни внесли змінидо планів гурту. За 4 роки, протягом яких формувався і готувався альбом «8», музиканти змогли багато в чому переосмислити ставлення не тільки до життя, а й до власної творчості. Тому хіти гурту, які давно стали його візитною карткою, в новому альбомі зазвучать зовсім інакше. І цьому частково  сприятиме новий учасник колективу, ім'я якого артисти поки тримають в таємниці. «Мед Хедс» лише зізнаються, що їх склад поповнив новий талановитий гітарист. Про те, кого загадковий музикант замінив в колективі, Вадим Красноокий обіцяє розповісти найближчим часом.

Відзначимо, що до складу нової платівки «Мед Хедс» увійшли вже існуючі хіти «Україна це ми», «П'ятниця», «TonightI’malone» та зовсім нові пісні, які гурт ще жодного разу не виконував перед публікою: «Йохохо», «Ананасовий експрес», «Без тебе ні» та ін. Також в «8» музиканти включили хіт, присвячений бійцям АТО, волонтерам і всьому юному поколінню українців, які приймають активну участь в сьогоднішніх бурхливих подіях «Молода кров».

ДО ЗУСТРІЧІ в Умані !!! 1 грудня Міський Будинок культури о 18:00

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber