Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Концерт Остапа и Ольги Шутко в сопровождении симфонического оркестра в Умани

Концерт Остапа и Ольги Шутко в сопровождении симфонического оркестра

Умань, 26 апреля 2017 г, 15:00
Уманське обласне музичне училище (Концертна зала) Уманське обласне музичне училище (Концертна зала)
ул. Садовая, 25
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше в Умані Остап Шутко, Ольга Шутко разом з оркестром презентують програму ALLUSION, яку вже бачили багато міст України та Європи. В концерті звучатиме і висока класика, і супервітуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. Більшість творів написані чи оброблені спеціально для Остапа та Ольги відомими композиторами. В рамках концерту відбуватимуться вікторини, лотереї і презентація Ostap Shutko Collection. Остап Шутко є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Муніципалітету Мілана, Папи Бенедикта XVII, Amnesty International та ін.) Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам- музикантам, але і людям, які вперше попали на «академічний» концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка. Ольга Шутко - концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі, а грі притаманні глибина, напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра еа віолончелі може бути також легка і віртуозна - така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником «U-тріо». Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.Заказать и купить билеты на Концерт Остапа и Ольги Шутко в сопровождении симфонического оркестра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Концерт Остапа и Ольги Шутко в сопровождении симфонического оркестра в Умани состоится 26 апреля 2017 г, 15:00, Уманське обласне музичне училище (Концертна зала).Вперше в Умані Остап Шутко, Ольга Шутко разом з оркестром презентують програму ALLUSION, яку вже бачили багато міст України та Європи.

В концерті звучатиме і висока класика, і супервітуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. Більшість творів написані чи оброблені спеціально для Остапа та Ольги відомими композиторами. В рамках концерту відбуватимуться вікторини, лотереї і презентація Ostap Shutko Collection.

Остап Шутко є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Муніципалітету Мілана, Папи Бенедикта XVII, Amnesty International та ін.)

Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймає усі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам- музикантам, але і людям, які вперше попали на «академічний» концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.

Ольга Шутко - концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі, а грі притаманні глибина, напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра еа віолончелі може бути також легка і віртуозна - така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником «U-тріо».

Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber