Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Holi Dance Uman 2017 в Умани

Holi Dance Uman 2017

Умань, 03 июня 2017 г, 17:00
Площадь Соборности Площадь Соборности
Площадь Соборности
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль фарб HOLI DANCE UMAN 2017 відбудеться 3 червня о17:00 на Площі Соборності. Найяскравіша подія в місті Умань!Всеукраїнський фестиваль фарб HOLI DANCE UMAN 2017! На одній площі збереться молодь зі всієї України для того, аби розважатись, танцювати, та круто і драйвово розпочати літо!У програмі:Шоу фарб, флешмоби, битва фарбами!Виступи dance-колективів і зіркових хореографів!Мехенді для всіх бажаючих!DJ- шоу!Подарунки, розіграші, дитячі атракціони і фотозони!Мега позитив, драйв, та яскраві враження гарантовані! Абонементи на фарбу, які обмінюватимуться на пакети фарб в день проведення фестивалю: 1. "Початковий" - 1 колір на вибір 2. "Патріотичний" - 2 кольори: жовтий і синій3. "Яскравий" - 3 кольори: жовтий, червоний, зелений 4. "Популярний" - 5 кольорів: жовтий, синій, червоний, зелений, оранжевий5. "VIP" - 12 кольорів (вся палітра) Holi Dance Uman – розфарбуй життя! Купуй абонементи на фарбу заздалегідь бо в день фестивалю ціна зросте! Корисно знати про фестиваль:На заході використовується суха фарба холі, виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників, вона не тільки нешкідлива, але також має антисептичну дію, що для східних країн дуже важливо. Обміняти абонементи на фарбу, а також придбати пакетики з фарбою можна тільки на самому фесті, ціна на фарбу, в день фестивалю, зросте! Фарба легко змивається з волосся і шкіри, одяг-доведеться випрати кілька разів. У будь-якому випадку, радимо надягати старі речі, це єдина вечірка, на яку не потрібно вбиратися! Крім традиційних барвистих баталій, в програмі також: виступи dance-колективів з усієї України, виступи зіркових хореографів телепроектів “Майданс”, “Голос Країни”, “Голос діти”, майстер-класи східного танцю, розпис хною-мехенді, фуд-корти, конкурси, ігри, незвичайні фотозони, DJ-шоу, подарунки від партнерів і багато іншого.

Заказать и купить билеты на Holi Dance Uman 2017 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Holi Dance Uman 2017 в Умани состоится 03 июня 2017 г, 17:00, Площадь Соборности.

Фестиваль фарб HOLI DANCE UMAN 2017 відбудеться 3 червня о17:00 на Площі Соборності.

Найяскравіша подія в місті Умань!
Всеукраїнський фестиваль фарб HOLI DANCE UMAN 2017!

На одній площі збереться молодь зі всієї України для того, аби розважатись, танцювати, та круто і драйвово розпочати літо!
У програмі:
Шоу фарб, флешмоби, битва фарбами!
Виступи dance-колективів і зіркових хореографів!
Мехенді для всіх бажаючих!
DJ- шоу!
Подарунки, розіграші, дитячі атракціони і фотозони!
Мега позитив, драйв, та яскраві враження гарантовані!

Абонементи на фарбу, які обмінюватимуться на пакети фарб в день проведення фестивалю:

1. "Початковий" - 1 колір на вибір
2. "Патріотичний" - 2 кольори: жовтий і синій
3. "Яскравий" - 3 кольори: жовтий, червоний, зелений
4. "Популярний" - 5 кольорів: жовтий, синій, червоний, зелений, оранжевий
5. "VIP" - 12 кольорів (вся палітра)

Holi Dance Uman – розфарбуй життя!

Купуй абонементи на фарбу заздалегідь бо в день фестивалю ціна зросте!

Корисно знати про фестиваль:
На заході використовується суха фарба холі, виготовлена на основі трав і натуральних харчових барвників, вона не тільки нешкідлива, але також має антисептичну дію, що для східних країн дуже важливо.

Обміняти абонементи на фарбу, а також придбати пакетики з фарбою можна тільки на самому фесті, ціна на фарбу, в день фестивалю, зросте!

Фарба легко змивається з волосся і шкіри, одяг-доведеться випрати кілька разів. У будь-якому випадку, радимо надягати старі речі, це єдина вечірка, на яку не потрібно вбиратися!

Крім традиційних барвистих баталій, в програмі також: виступи dance-колективів з усієї України, виступи зіркових хореографів телепроектів “Майданс”, “Голос Країни”, “Голос діти”, майстер-класи східного танцю, розпис хною-мехенді, фуд-корти, конкурси, ігри, незвичайні фотозони, DJ-шоу, подарунки від партнерів і багато іншого.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber