X
Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Gypsy Lyre в Умани

Gypsy Lyre

Умань, 17 октября 2015 г, 12:00
Національний дендрологічний парк України «Софіївка» Національний дендрологічний парк України «Софіївка»
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Акустичний гітарний проект авторської музики, органічний мікс латинської, циганської та європейської музичної культури, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря.Основний склад:Геннадій Бондар (акустична гітара). Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар II-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) — гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків!Орхан Агабейлі (кахон*, перкусія) — ритмічне ядро і танцювальний пульс гурту. Універсальний музикант, який виступає в самих різних жанрах: джаз, етно, ворлд-мюзік, фанк, фьюжн, драм-енд-бейс, денс та інших, досконало володіючий грою на кахоні та дарбуці. У грі Орхана блискуча техніка поєднується з артистизмом і імпровізацією, а кожне соло перетворюється на самостійний музичний твір.


Заказать и купить билеты на Gypsy Lyre можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Gypsy Lyre в Умани состоится 17 октября 2015 г, 12:00, Національний дендрологічний парк України «Софіївка».

Акустичний гітарний проект авторської музики, органічний мікс латинської, циганської та європейської музичної культури, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря.

Основний склад:

Геннадій Бондар (акустична гітара). Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар II-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».

Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) — гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків!

Орхан Агабейлі (кахон*, перкусія) — ритмічне ядро і танцювальний пульс гурту. Універсальний музикант, який виступає в самих різних жанрах: джаз, етно, ворлд-мюзік, фанк, фьюжн, драм-енд-бейс, денс та інших, досконало володіючий грою на кахоні та дарбуці. У грі Орхана блискуча техніка поєднується з артистизмом і імпровізацією, а кожне соло перетворюється на самостійний музичний твір.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber