Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Друга Ріка в Умани - 1

Друга Ріка

Умань, 27 февраля 2015 г, 19:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Зануртесь у Другу Ріку на концерті в Умані“Друга Ріка” вируватиме шаленством в Умані 27 лютого 2015 рокуЦе рок-гурт шаленого темпу та грандіозного звуку. Нічого, що зі спокійного Житомира. Зате як запалюється музичним драйвом, то наступає “Кінець світу”.А Ви хочете побачити його таким? Тоді приходьте на зустріч в Міський Будинок культури”, де Вас одразу накриє хвилями музики “Друга Ріка” без права на дозвіл, розбризкає емоції й швиргоне болючі спогади геть. І ніхто нікого стишувати не буде. Просто тут “Світ на різних берегах”.“Друга Ріка” таки приїде до Умані, а Ви квитки вже маєте на її виступ?Якщо не встигли ще придбати, то поспішайте.Якщо Ви справді придбаєте квитки на концерт гурту “Друга Ріка” в Умані, то дізнаєтесь про цих енергійних та запальних хлопців набагато більше, ніж уже відомо.А відомо, що від дебютного альбому “Я є” до минулої осені - 14 років. За цей період “Друга Ріка” записала 5 студійних альбомів, дві збірки, зняла більше 25-ти кліпів, побувала з виступами на десятках фестивалів, у тому числі й міжнародних, провела море аншлагових концертів і постійно залишалась лідером національних музичних хіт-парадів. А в нинішній непростий для країни час виступає перед бійцями АТО, підтримуючи мужніх і відданих, сильних і нескорених.Крім того, від них у Вас буде шалений драйв, бо заряджати ці хлопці вміють. І те, що вони творять на сцені, не передасть жоден сюжет. Концерт “Другої Ріки” в Умані 2015 року також буде аншлаговимКонцерт гурту “Друга Ріка” сповна напоїть Київ своїми мелодіями, співом і своїми почуттями, у які періодично вривається мовчазний біль, розчарування, відчай і у яких “кричать вірші” й “співає дощ”. І понад усім цим - “о, дай тобою все відчути, як в останній раз”, “дозволь мені тебе любити більше, ніж життя”,- благає вокаліст Валерій Харчишин.Кожен її концерт - це пісні плач і сподівання на любов. Це та любов, яка підносить до небес і кидає у прірву, але не полишає серця, не ховається і не тікає.Насолоджуйтесь діапазоном почуттів разом із “Другою Рікою” в в Умані 27 лютого.Початок концерту о 19:00.

Заказать и купить билеты на Друга Ріка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Друга Ріка в Умани состоится 27 февраля 2015 г, 19:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

Зануртесь у Другу Ріку на концерті в Умані

“Друга Ріка” вируватиме шаленством в Умані 27 лютого 2015 року

Це рок-гурт шаленого темпу та грандіозного звуку. Нічого, що зі спокійного Житомира. Зате як запалюється музичним драйвом, то наступає “Кінець світу”.

А Ви хочете побачити його таким? Тоді приходьте на зустріч в Міський Будинок культури”, де Вас одразу накриє хвилями музики “Друга Ріка” без права на дозвіл, розбризкає емоції й швиргоне болючі спогади геть. І ніхто нікого стишувати не буде. Просто тут “Світ на різних берегах”.

“Друга Ріка” таки приїде до Умані, а Ви квитки вже маєте на її виступ?
Якщо не встигли ще придбати, то поспішайте.

Якщо Ви справді придбаєте квитки на концерт гурту “Друга Ріка” в Умані, то дізнаєтесь про цих енергійних та запальних хлопців набагато більше, ніж уже відомо.

А відомо, що від дебютного альбому “Я є” до минулої осені - 14 років. За цей період “Друга Ріка” записала 5 студійних альбомів, дві збірки, зняла більше 25-ти кліпів, побувала з виступами на десятках фестивалів, у тому числі й міжнародних, провела море аншлагових концертів і постійно залишалась лідером національних музичних хіт-парадів. А в нинішній непростий для країни час виступає перед бійцями АТО, підтримуючи мужніх і відданих, сильних і нескорених.

Крім того, від них у Вас буде шалений драйв, бо заряджати ці хлопці вміють. І те, що вони творять на сцені, не передасть жоден сюжет.

Концерт “Другої Ріки” в Умані 2015 року також буде аншлаговим

Концерт гурту “Друга Ріка” сповна напоїть Київ своїми мелодіями, співом і своїми почуттями, у які періодично вривається мовчазний біль, розчарування, відчай і у яких “кричать вірші” й “співає дощ”. І понад усім цим - “о, дай тобою все відчути, як в останній раз”, “дозволь мені тебе любити більше, ніж життя”,- благає вокаліст Валерій Харчишин.

Кожен її концерт - це пісні плач і сподівання на любов. Це та любов, яка підносить до небес і кидає у прірву, але не полишає серця, не ховається і не тікає.

Насолоджуйтесь діапазоном почуттів разом із “Другою Рікою” в в Умані 27 лютого.

Початок концерту о 19:00.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber