Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Автобус с твоего города направляется до "Країни Мрій" в Умани

Автобус с твоего города направляется до "Країни Мрій"

Умань, 20 июня 2015 г, 06:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Автобус з твого міста прямує до "Країни Мрій"Відтепер доставку у «Країну мрій» забезпечено! Фірмові автобуси фестивалю «Країна мрій» доставлятимуть «мрійників» від хати прямісінько до фестивального містечка. Купуй квиток на «Країну мрій» з трансфером та проживанням у наметовому містечку (фестиваль не надає намети відвідувачам) у касах свого міста. Детальну інформацію можете знайти на офіційному сайті фестивалю.Вартість квитка (переїзд+вхід на 2дні+перебування у наметовому містечку): Вінниця - 650грн Чернігів - 600грн Черкаси - 600грн Житомир - 600грн Умань - 650грн Біла Церква - 500грн

Заказать и купить билеты на Автобус с твоего города направляется до "Країни Мрій" можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Автобус с твоего города направляется до "Країни Мрій" в Умани состоится 20 июня 2015 г, 06:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

Автобус з твого міста прямує до "Країни Мрій"

Відтепер доставку у «Країну мрій» забезпечено! Фірмові автобуси фестивалю «Країна мрій» доставлятимуть «мрійників» від хати прямісінько до фестивального містечка.

Купуй квиток на «Країну мрій» з трансфером та проживанням у наметовому містечку (фестиваль не надає намети відвідувачам) у касах свого міста.

Детальну інформацію можете знайти на офіційному сайті фестивалю.

Вартість квитка (переїзд+вхід на 2дні+перебування у наметовому містечку):

Вінниця - 650грн

Чернігів - 600грн

Черкаси - 600грн

Житомир - 600грн

Умань - 650грн

Біла Церква - 500грн

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber