Задать город Умань по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 1/4 Финала КВН Лига «Кураж» в Умани

1/4 Финала КВН Лига «Кураж»

Умань, 27 апреля 2017 г, 19:00
Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича
ул. Независимости, 2
Умань
+380445905555
Продажа закрыта
Ліга КВН "Кураж", представляє першу чверть фіналу всеукраїнського КВНу в місті Умань. 15 березня з фестивалю в якому прийняли участь 9 команд з різних куточків України розпочався третій сезон Відкритої Уманської Ліги КВН "Кураж"! "Кураж" - перейняв найкраще від КВНівських традицій які довгий час розвивалися в Умані, та додав елементи шоу. На кожній грі, організатори ліги та спонсори, дарують масу подарунків глядачам та учасникам, кожен бажаючий може взяти участь в різноманітних розіграшах та акціях від ліги КВН "Кураж". В іграх ліги, в ранзі гостей, приймають участь відомі коміки, гумористичні колективи та естрадні артисти. Ліга КВН "Кураж", висловлює активну громадську позицію і постійно приймає участь в різноманітних акціях і благодійних заходах в місті Умань.

Заказать и купить билеты на 1/4 Финала КВН Лига «Кураж» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 1/4 Финала КВН Лига «Кураж» в Умани состоится 27 апреля 2017 г, 19:00, Городской Дом Культуры им. Ю.К. Смолича.

Ліга КВН "Кураж", представляє першу чверть фіналу всеукраїнського КВНу в місті Умань.

15 березня з фестивалю в якому прийняли участь 9 команд з різних куточків України розпочався третій сезон Відкритої Уманської Ліги КВН "Кураж"!

"Кураж" - перейняв найкраще від КВНівських традицій які довгий час розвивалися в Умані, та додав елементи шоу.

На кожній грі, організатори ліги та спонсори, дарують масу подарунків глядачам та учасникам, кожен бажаючий може взяти участь в різноманітних розіграшах та акціях від ліги КВН "Кураж".

В іграх ліги, в ранзі гостей, приймають участь відомі коміки, гумористичні колективи та естрадні артисти.

Ліга КВН "Кураж", висловлює активну громадську позицію і постійно приймає участь в різноманітних акціях і благодійних заходах в місті Умань.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber